REST RECOVERY LIFE FORCE Calm formula 30 cps

Antistresová formule

Zažeňte chronickou únavu a probuďte se odpočatí!

 

LIFE FORCE REST RECOVERY svým jedinečným složením působí na nejhlubších úrovních regenerace mozku a relaxace celého těla. Užijte si klidný noční spánek a probuďte se bez námahy, cítíte se plní energie, bdělí a produktivní po celý den.

Můžeme doručit do:
23/07/2024
In stock
Kód: 46
Značka: Life Force
1 237 Kč –8 % 1 136 Kč 1 014 Kč bez DPH 38 Kč / 1 ks
Kategorie: Biologicky aktivní doplňky stravy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
REST RECOVERY LIFE FORCE Calm formula 30 cps
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 237 Kč –8 %

OPTIMALIZACE CIRKADIÁNNÍHO RYTMU
Cirkadiánní rytmus jsou biologické hodiny, které udávají průběh všech životně důležitých procesů v těle. REST RECOVERY pomůže obnovit, upravit a vyrovnat váš cirkadiánní rytmus, abyste se probudili svěží.

OBNOVA SNU
Během narušeného spánku se tělo snaží kompenzovat nedostatek energie konzumací vysoce kalorických potravin,
RESTRECOVERY obnovuje spánkový režim, takže tělo nepotřebuje další doping.

PODPORUJE FUNKCI MOZKU
Zvýšené hladiny klíčových neurologických proteinů podporují správnou opravu mozkových buněk a dobrou náladu.

SLOŽENÍ: Vitamin B, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B9 (folát), Vitamin C, Aminokyseliny: L-glycin, L-tyrosin, L-theanin, Bioregulátor: Melatonin, Niacin, Mikronutrient: Hořčík, Rostlinné extrakty: Extrakt z pískavice řecké seno léčivý, extrakt z meduňky, extrakt z máty peprné, extrakt z Passiflora, zázvorový extrakt, chmelový extrakt.

 

DOPORUČENÍ K POUŽITÍ

UVIDÍME SE RÁNO!

Nikdo nemá rád pocit únavy a důležitost kvalitního spánku přesahuje pouhou únavu. Špatný spánek ovlivňuje vše od přibírání na váze až po produkci hormonů. REST RECOVERY by Life Force obsahuje 17 pro lidský organismus prospěšných složek, včetně vitamínů, aminokyselin, stopových prvků a rostlinných extraktů.

REST RECOVERY snižuje podrážděnost a normalizuje spánek a nervový systém, k čemuž přispívají výtažky z kozlíku lékařského a mučenky. Extrakt z listů máty peprné podporuje relaxaci, zatímco extrakt z kozlíku lékařského zlepšuje kvalitu spánku a podporuje normální činnost nervové soustavy. S REST RECOVERY Life Force je váš nervový systém spolehlivě chráněn!

JAK POUŽÍVAT RESRECOVERY Life Force:
Dospělí: 1 kapsle 1x denně 1 hodinu před spaním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplňky stravy nejsou určeny k použití jako náhrada pestré stravy. Při užívání léků dodržujte interval asi 2 hodiny před nebo po podání léků.

Obsah:
Vitamíny: B1, B2, B6, B9, C
Aminokyseliny: L-glycin, L-tyrosin, L-theanin
Bioregulátor: Melatonin 0,4 mg/ 1 kapsle/den (Přípravky s denní dávkou nižší než 0,5 mg melatoninu podávané perorálně nejsou Ústavem považovány za léčivé, přípravky podle ustanovení § 2 odst. 1 písm. b)zákona o léčivech), protože hladiny melatoninu v séru po jejich konzumaci jsou blízké hladinám melatoninu po konzumaci určitých potravin.), Niacin
Stopový prvek: Hořčík

Rostlinné extrakty: kozlík lékařský, meduňka, máta, mučenka, zázvor, chmel. 30 cps.

 

Баннер_1410х235

 Баннер_1425х594_без_кнопки

Zpět do obchodu