Supportelixir LIFE FORCE humic complex 50 ml

LIFE FORCE Humic complex – je přípravek obsahující přírodní huminové kyseliny. Huminové kyseliny jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek.

Můžeme doručit do:
23/07/2024
In stock
Kód: 43
Značka: Life Force
984 Kč –5 % 934 Kč 834 Kč bez DPH 19 Kč / 1 ml
Kategorie: Biologicky aktivní doplňky stravy
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Supportelixir LIFE FORCE humic complex 50 ml
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 984 Kč –5 %

Humic complex

Upřednostňujte své zdraví!

SUPPORTELIXIR by Life Force je revoluční přírodní komplex, který přepisuje pravidla, pokud jde o ochranu a výživu vašeho těla. Díky silné kombinaci fulvových a huminových kyselin spolu s nezbytnými mikro- a makroživinami v tekuté, biologicky dostupné formě působí jako štít proti patogenům a snižuje náchylnost k infekcím.

SUPPORTELIXIR odstraňuje toxiny, těžké kovy a další škodlivé látky z gastrointestinálního traktu (GI trakt), čímž zvyšuje vaši vitalitu. Chrání tělesné buňky před oxidačním stresem a zlepšuje vstřebávání živin, čímž nastavuje nový standard pro vaše celkové zdraví.

ODOLNOST A OBRANA
Posílení vrozeného imunitního systému před vznikem imunitních stresorů, zvýšení jeho schopnosti bojovat s cizími mikroorganismy a urychlení rekonvalescence.

OBNOVA NEDOSTATKU ŽIVIN
Aktivní pomoc při vstřebávání živin z potravy, vitamínových komplexů a doplňků, které již užíváte.

SLOŽENÍ: Kyselina huminová 43,7 mg, kyselina fulvová 13,2 mg.

DOPORUČENÍ K UŽÍVÁNÍ: U dospělých užívejte 2x denně před jídlem, během jídla nebo po jídle. Doporučené dávkování: rozmíchejte 4 až 5 kapek roztoku ve sklenici vody.

ZDRAVÝ VZTAH MEZI VÁMI A VAŠÍM TĚLEM

Jsme to, co jíme, respektive to, co naše tělo tráví.
Dnes často konzumujeme „prázdné“ ovoce a zeleninu a pijeme „mrtvou“ vodu. Použití přírodních biokatalyzátorů, jako jsou fulvové a huminové kyseliny, pomáhá řešit většinu moderních problémů. Očista: zotavení z otravy, zlepšení GI traktu, posílení střevní imunity. Výživa: vstřebávání užitečných mikroelementů a vitamínů z potravy a doplňků. Krása: čistá pleť, pevné nehty a vlasy, redukce otoků, normalizace hmotnosti. Vitalita: snížení podrážděnosti, obnovení tonusu, normalizace spánku. Imunita: aktivace obranných funkcí, zvýšení odolnosti organismu, boj s následky virových a bakteriálních onemocnění.
Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplňky stravy nejsou určeny k použití jako náhrada pestré stravy. Doplněk stravy LIFE FORCE Humic complex neobsahuje glukózu, sacharózu a další složky, je netoxický a nemá negativní vliv na schopnost řídit a obsluhovat stroje. Nejedná se o dopingovou látku. Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření, při teplotě 0-25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Po uplynutí doby minimální trvanlivosti zlikvidujte zbylý doplněk stravy a obalový materiál v souladu s platnými předpisy.
Kontraindikace: Přecitlivělost na huminové kyseliny.
Další informace: Bez konzervačních látek.
Bezpečnostní certifikát HUMICKÁ VODA: 183-392,21
Datum spotřeby: Do data uvedeného na obalu.

 
Баннер_1410х235
 
Баннер_1425х594_без_кнопки
Zpět do obchodu